пʼятницю, 2 вересня 2016 р.

Це моя і твоя Україна

Перший в новому навчальному році урок  патріотизму "Це моя і твоя Україна" одинадцятикласники гімназії ( класний керівник О.М.Мазур) провели в районній бібліотеці.
Патріотизм сьогодні має дуже широке значення, тому що кожен для себе розуміє це слово по-своєму.
Перед юнаками та дівчатами своїми думками поділилися  нагороджені пам’ятними  медалями  та грамотами міської ради Олена Мазур та Вячеслав Селіванов, які внесли вагомий вклад в розвиток  громади. В своїх виступах вони підкреслили, що справжній патріот повинен любити свою державу, якою б вона не була. Якщо говорити про нашу, рідну неньку Україну, то, звичайно ж, вона не ідеал, але й ми у ній не святі. Треба пам'ятати: ти тут народився, ти тут виріс, це - твоя домівка, ріднішої землі ти не знайдеш, як би ти не намагався. Якщо ти хочеш називати себе справжнім патріотом, виховай в собі почуття любові до Батьківщини.
Потім своїми думками ділилися юнаки і дівчата і прийшли до висновку, що кожен сам для себе повинен побачити те, за що можна пишатись своєю країною, а в нас незважаючи  ні на що є чим гордитись!


Присутні також мали змогу познайомитися з книжково-ілюстративними виставками "Це моя і твоя Україна", "Історична спадщина М.Грушевського", "Відкриваємо для себе Європу".

Безкоштовні консультації з правових питань

Презентація Маловисківського бюро правової допомоги пройшла в приміщенні районної бібліотеки за участю заступника міського голови Л.А. Постолюк, представників Голованівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, спеціалістів установ та організацій міста.

1 вересня 2016 року, у районах та містах обласного значення по всій Україні (крім тимчасово окупованих територій) розпочинають надавати послуги понад 400 бюро правової допомоги. Звернувшись до них, кожен мешканець територіальної громади зможе отримати безкоштовні консультації з правових питань та скористатися електронними сервісами Мін’юсту.

Бюро правової допомоги – всеукраїнська мережа точок доступу до безоплатної правової допомоги, активного поширення правової інформації та доступу до правових консультацій на рівні територіальних громад.

Основними завданнями бюро правової допомоги є:

правопросвітництво у територіальних громадах;
надання безоплатної первинної правової допомоги – правової інформації та консультацій;
забезпечення доступу до безоплатної вторинної правової допомоги (представництво інтересів в суді) вразливих категорій громадян;
забезпечення доступу до електронних сервісів Міністерства юстиції.